пʼятниця, 4 березня 2011 р.

Перша "Весняна" виставка-конкурс майстер-класівців на ПОГЛЯДі. Запрошуються усі!

Отже, дорогенькі, як і оголошувалось два місяці тому – 1 березня 2011 року, розпочинається віртуальна виставка творчих робіт усіх тих, хто на протязі минулого року надихався ідеями МК "Майстер-клас від Лілі". З чим вас всіх і поздоровляю!

Чесно кажучи, листів з фотографіями робіт прийшло не так багато як хотілося б, адже листи, щодо майстер-класу, на мою пошту приходять часто, з чого можу зробити висновок – учасників могло бути і більше. Щиро сподіваюся, що на наступну виставку збереться чисельніша компанія! )) 
А роботи, які братимуть участь у цій виставці, безперечно, гідні вашої уваги і високих оцінок! 
Отже, друзі, маємо таких учасників "Весняної" виставки-конкурсу: Анна Куракова, Євгенія Перуцька та учні під керівництвом Пєнки Генадієвої. Як бачите, роботи справді творчі, з внесенням авторських оригінальних ідей та власного бачення. Мені подобаються усі, а вам? Пишіть свої враження та оцінюйте роботи в коментарях!

Щиро вітаю усіх учасників та гостей виставки з відкриттям! Виставка триватиме до 31 березня. І вже 1 квітня будуть оголошені результати виставки і конкурсу. Звичайно, інтрига не велика, але все ж є, і мені самій цікаво подивитися чим усе це закінчиться...сподіваюсь, вам також цікаво! 

Ще раз, з відкриттям вас дорогі майстер-класівці! 
Ура, ми це зробили! ))

Немає коментарів:

Дописати коментар